1) Bilinçaltı Mesaj Nedir?

Bilinçaltı mesaj, bilinçli olarak algılayamadan aldığımız herhangi bir bilgi parçasıdır. Bu bilgiler ve veriler herhangi bir biçimde gelebilir; videodan, görüntülerden ve tabii ki bilinçaltı seslerden. Bilinçaltı ses bizim uzmanlık alanımızdır, bu sebeple bilinçaltı görüntülerin bilimini açıklamak yerine, bilinçaltı ses ile ilgili şeyleri açıklayacağız. Bilinçaltı sesler, yüksek ve düşük frekanslar ile hassas bir şekilde hazırlanan telkinlerdir. Bu, kayıtlar içinde yer alan sözel komutların düzenli, bilinçli işitme sınırınızın dışında olacağı anlamına gelir. İnsanların istenmeyen alışkanlıklarından ve istenmeyen huylarından arındırılmasında veya insanlara yeni bir alışkanlık kazandırılması konularında bu telkinlerin çok olumlu ve yapıcı etkileri bulunmaktadır.

Hipnozol setlerinde açık yönlendirmeler bulunan, hipnozu gerçekleştiren telkinler ve sesin arkasına gizlenen telkinler bulunmaktadır. Bu seslerin her birisi farklı bir işlevdedir. İnsan kulağı belli bir desibel ses aralığına kadar duymaktadır, telkinler böylece bilinçli zihninize takılmadan direk bilinçaltına gider. Böylece zihniniz de size verilmiş telkinleri sorgulayamadan çalıştırmaktadır.

 

2) Nasıl Çalışır?

Bilinçaltı mesajların anahtarı, bilinçli olarak telkinler algılanamazken bilinçaltının bu veriyi işleyerek kendi yapısı içinde saklamasıdır. Zihin, bir buzdağı gibidir-bilinçli zihin yüzeydeki %10’dur, ancak zihnin daha güçlü, daha geniş alanı bilinçaltı kısmıdır ve her zaman bilinçli olarak farkında olmadığınız bilgileri toplayabilir. Bilinçaltına doğrudan erişen bu telkinler ile düşünceler, fobiler, ruhsal problemler, cinsel problemler, alışkanlıklar ve çok daha fazlası için değişiklikler yapabilirsiniz.

 

3) Neden Bilinçaltı Mesaj Kullanmalıyım?

“Bilinçaltı mesajların anlamı nedir?” diye düşünüyor olabilirsiniz ya da “Neden bunu kullanmalıyım?” diye soruyor olabilirsiniz. Bunun nedeni, bilinçli seviyede verilen telkinler ile bilinçaltına hipnoz yolu ile gönderilen telkinlerin birbirinden çok farklı etkide olmasıdır. Örneğin, üstesinden gelemediğiniz bir probleminiz olduğunu varsayalım, eminim ki bu sorunu çözmek için kendinizle bir çok kez konuştunuz, fakat kendinize laf dinletemediniz ve probleminiz günden güne daha fazla büyüdü. Çünkü kendinizle konuştuğunuz sıralarda, kendinize verdiğiniz bu telkinler bilinçli zihniniz tarafından anında reddedildi.

Örneğin, özgüven sorununuz varken birisi size “kendinden emin ol, kendine güven” dediğinde, bilinçli zihniniz bu ifadenin yanlış olduğunu “bildiği” için muhtemelen anında reddedecektir. Bununla aksine, hipnoz yolu ile bilinçaltı programlama anında bilinçli zihninizin engeli olan kritik faktör kolayca atlanır. Bu sayede bilinçaltına iletilen telkinler ile bilinçli düzeyde yapamayacağınız değişiklikleri yapmak mümkündür.

 

4) Ne Hissedeceğim?

Her insan farklıdır, bazı insanlar bilinçaltı mesajların etkilerini neredeyse hemen yaşarlar; enerji dolu hissetme, odaklanma, net düşünebilme veya yüksek motivasyonlu olma duyguları ve bu gibi ruhsal değişiklikler, sıkça görülen bazı etkilerdir. Bazı insanlar için ise değişikliklerin etkili olması biraz zaman alabilmektedir, ancak eğer ki ruhsal durumunuzu inceleyerek bilinçaltı mesaj setlerini uygularsanız, 14 günlük periyodu henüz tamamlamadan dahi etkileri görmeye başlayacaksınız ve muhtemelen seti gereği gibi tamamladığınızda bu ruhsal durumunuzun içten gelen düşünceleriniz ve inançlarınız olduğunu fark edeceksiniz. Daha sonra, bilinçaltınızda sürekli olarak etkileşime geçen bu telkinler günlük eylemlerinize filtre uygulamaya başlayacak ve davranış kalıplarınızı daha büyük ölçekte değiştirmiş olacak.

 

5) Nasıl Dinlemeliyim?

Nasıl ve Ne zaman dinlemeniz gerektiği ile ilgili detaylı olarak hazırlanan kullanma kılavuzunu inceleyebilirsiniz. Mümkün olduğunca kullanma kılavuzunda tavsiye edilen formatta dinlemeye özen gösteriniz. Kullanma Kılavuzunu indirmek için buraya tıklayınız.

Otururken ve rahatlarken veya çalışırken, okurken, yazarken, egzersiz yaparken dinleyebilirsiniz. Gece ve Gündüz seslerini uykudayken de dinleyebilirsiniz. Bilinçaltı ses, hedeflerinizi doğru planladığınızda ve bilinçli olarak uygulama ile kombine edildiğinde çok daha başarılı hale gelecektir.

 

6) Aynı Anda Kaç Seti Uygulayabilirim?

Aynı anda birden çok seti uygulamanın bir sakıncası yoktur. Bu sizin kendi kişisel tercihinizdir. Bazı insanlar 14 günlük periyotta bir set dinlemeyi tercih eder, bazıları ise genellikle 14 günlük periyotta birden fazla seti aynı anda uygulamak ister. Bazı insanlar için birden fazla seti aynı anda dinlemek daha etkili sonuç oluştururken bazıları için ayrı periyotlarda dinlemek daha etkili olmaktadır. Her insan farklıdır ve kişisel olarak sizin için doğru set dengesini bulmak için denemeler yapmanızı ve size en iyi sonuçları neyin getirdiğini görmenizi öneririz.

 

7) Bu Sesler Ne Kadar Güvenli?

Hipnozol.com sitesinden satın almış olduğunuz bütün setler %100 güvenlidir ve olumsuz bir etki yaşamanız mümkün değildir. Dilerseniz, satın almış olduğunuz set için tam komut dosyasını ekibimizden talep edebilirsiniz. Setlerin içinde sadece olumlu telkinler ve bilinçaltı için en uygun frekans seviyesi kullanılmaktadır. Hassas bir şekilde hazırlanan bu setler ile zihniniz mesajları kabul edecek ve size yardımcı olacaktır.

 

8) Araba Sürerken Dinleyebilir miyim?

Hipnoz, derin gevşemeyi, rahatlığı ve hatta çoğu zaman trans durumunu oluşturmaktadır. Bununla birlikte arka plan sesleri de oldukça rahatlatıcı bir etki yaratmaktadır. Bu sebeple sürüş sırasında bu setleri kullanmanız tavsiye edilmez.

 

9) Uyurken Dinleyebilir miyim?

Telkin seti “Telkinler, Gündüz ve Gece” olmak üzere 3 sesi barındırmaktadır. “Gece” ve “Gündüz” seslerini uyurken kullanmanız mümkündür.  Bu sesleri uyurken kullanmanız  tamamen güvenlidir ve kullanan insanlardan bazı mükemmel sonuçlar aldık. Uyku esnasında zihnin güvenlik görevlisi olan “kritik faktör” düşük güçte çalıştığı için uyku esnasında zihninize bilinçaltı mesaj göndermek, mükemmel bir zaman olabilir.

 

10) Etkileri Kalıcı mı?

Bazı setler kalıcı bir sorunu çözmek için hazırlanmışken bazıları ise anlık bir problemi çözmek üzere tasarlanmıştır. Ancak, evet albümlerimizin hemen hepsi zihninizde kalıcı bir değişiklik meydana getirmektedir. Bununla birlikte, bilinçaltı mesaj setleri ömür boyu erişebileceğiniz şekilde web sitemizin şifrelenmiş veri tabanında korunmaktadır. Etkisini arttırmak istediğiniz veya tekrardan kullanmak istediğiniz telkin setlerini size gönderilen CD ile veya CD’nin kaybolması, çizilmesi, zarar görmesi halinde dijital olarak göndereceğimiz mail ile ne zaman isterseniz tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.

 

11) Gerekli Bir Şey mi?

Bu telkin setlerini gerekli veya gerekli değil şeklinde değerlendirebileceğimiz bir ürün olarak görmüyoruz. Bize göre bir ürünün gerekli olduğunu iddia etmek ve ihtiyaç durumu yaratmak; ürünlerini satmak ve fiyatlarını haklı çıkarmak için teknik jargon kullanan büyük kurumsal şirketlerin bir başka örneğidir. Günümüzde, hipnozun ne kadar etkili bir çözüm yöntemini olduğunun bilinmemesi sebebiyle bunu açıklayabilmemiz oldukça zordur. Bu setler ve profesyonel hipnoterapistlerimizin kullandığı hipnoz teknikleri, arkadaşlarmız, ailemiz, 1 ay süren 100 kişilik test programımızdaki gönüllülerimiz ve zaten sitemizi kullanan binlerce insan için uyguladığımız, çalıştığını ve işe yaradığını bildiğimiz bir şeydir. Çözüm getirdiğini bildiğimiz ürünlerin kullanımını, değerlendirmesini ve size ne kadar gerekli olduğunu kullanıcılarımıza bırakıyoruz.


12) Bilinçaltı Mesaj Setlerinin İçeriği Nedir?

Tüm setlerimiz aynı sistem ile çalışmaktadır. Hepsi 3 temel ses ile hazırlanmaktadır, “Telkinler”, “Gündüz” ve “Gece” sesleri. Ancak, setlerimiz “saf bilinçaltı” bir üründür. Her set farklı bilinçaltı mesajları içerdiğinden dolayı farklıdır. Bu telkinler her albümde farklıdır ve her albümde kullanılan farklı bir pozitif onay kümesi vardır. Seslerin süreleri, içeriği ve diğer detaylı bilgilere ürün sayfasından ve kullanma kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

 

13) Kulaklık Gerekli midir?

Hayır, kulaklık gerekli değildir ve hoparlör yardımıyla da telkin setleri dinlenilebilir. Fakat kulaklık kullanmanız durumunda seslerdeki frekanslar kulağınıza en uygun şekilde  iletileceği için telkinler daha rahat algılanacaktır. Bu sebeple kulaklık kullanılmanızı tavsiye ederiz.

 

14) Ne Kadar Sürede Mail Adresime Ulaşır?

Satın aldığınız telkin seti size özel olarak hazırlanmaktadır. Subliminal sesler, satın alırken belirttiğiniz isim ve soy isime göre biçimlendirilir. Bu hazırlık süreci en fazla 1 gün sürmektedir. Ürün 24 saat içinde mail adresinize gönderilir.

 

15) Satın Aldığım Seti İndirebilir miyim?

Sitemizden satın aldığınız set belirtmiş olduğunuz mail adresinize online dinleme ve indirme seçenekleriyle birlikte gönderilmektedir. İndirme seçeneğini kullanarak .mp3 formatında bulunan sesleri telefonunuza, tabletinize, bilgisayarınıza veya .mp3 formatını dinleyebileceğiniz herhangi bir cihazınıza aktarabilir ve her yerde dinleyebilirsiniz. İndirme bağlantınızın kaybolması veya mail adresinize giriş yapmakta problem yaşadığınız durumlarda web sitemizden bizimle iletişime geçerek satın almış olduğunuz setin dijital kopyasının mail yolu ile ücretsiz olarak tarafınıza tekrardan iletilmesini talep edebilirsiniz.

 

16) Dijital olarak istemiyorum. Ürünümü CD olarak alabilir miyim?

Satın alma işlemini gerçekleştirirken müşteri notu kısmına bu talebinizi belirtebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerimizin kargo yolu ile size ulaşması 4-5  günü bulmaktadır. Bu seçenek ile ürünün gönderilmesi talep edildiği takdirde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Sorularım Var

Sorularınız için buradayız. Bize iletilen genel sorular ile hazırladığımız, tüm bu SSS’i okuduktan sonra hala sorularınız varsa, muhtemelen bir setin size yardımcı olup olamayacağı veya en iyi nasıl dinleyeceğiniz konusunda daha ayrıntılı bir açıklama talep ediyorsunuzdur. Bu konuda bize mail atmakta ve iletişime geçmekte özgür hissedin.

Bilinçaltı mesajlar yoluyla hipnoz olmak çok kişisel bir şeydir; herkes farklı düzeyde deneyimler elde eder. Setlerimiz size hiçbir zaman zarar vermez, bu yüzden bugün deneyin ve setleri dinlemenin ve kullanmanın faydasını, deneyerek keşfedin.
Müşterilerimiz için her zaman teknik destek sağlıyoruz, aklınızda herhangi bir soru olması durumunda lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.
www.hipnozol.com