Hipnozol.com kullanıcılarının güvenlik ve gizliliklerine en üst derecede önem vermeyi ilke edinmiştir. Kesinlikle kayıtlı kullanıcıların bilgilerini 3. Şahıs veya tüzel kişilerle kesinlikle paylaşmamaktadır.

Bu bilgiler, elektronik posta, ad, soyad, ikametgah, banka bilgilerini içermektedir.

Bu bilgiler sadece e-ticaretin doğası gereği teslimat ve ödeme işlemlerinin gerçekleşmesi için sadece www.hipnozol.com tarafından kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve hipnozol.com’un yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Hipnozol.com sitemizde siparişi verebilmek için paylaştığınız bilgiler, yukarıda ifade edilen amaçların dışında 3. kişiler veya kurumlarla kesinlikle ticari veya ticari olmayan hiçbir amaç için paylaşılmamaktadır ve kredi kartı bilgileriniz kesinlikle ve hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. Ürün siparişi verme ve ödeme adımları boyunca vereceğiniz kredi kartı bilgileri, ne hipnozol.com’un ne de  hipnozol.com’a sunucu barındırma hizmeti veren 3. tarafların sunucularında tutulmaktadır. Tüm ödeme işlemleri, Sanal Pos aracılığı ile direkt siz ve ilgili kurum arasında gerçekleşmekte, bu nedenle kredi kartı bilgileriniz hipnozol.com’da kaydedilmemektedir. Ayrıca ödeme işlemi esnasında, girdiğiniz tüm bilgiler, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi 256 bit ile şifrelenmektedir, böylece tüm kişisel bilgilerinizi paylaştığınız zaman, bu bilgilerin istenmeyen kişi veya kurumlar tarafından görüntülenmesi engellenmektedir.

Hipnozol.com müşterilerine satın aldıkları ürünler ile ilgili gizlilik hakkı tanımaktadır. Bu hakkı kullanmak isteyen müşterilerimizin bize bildirmeleri yeterlidir. Müşterilerimizin aldıkları ürünlerin ambalajı, yapılacak teslimatlarda, gizlilik isteği doğrultusunda yapılacaktır.

Hipnozol.com web sitesini ziyaret ederek yukarıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Hipnozol Co. – Online Hipnoz ve Telkin Ürünleri